MENU

MENU

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Rolety Heluz

Snížení tepelných ztrát, snadná instalace a vysoký stupeň zastínění, to jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Zmíněné výhody exteriérové stínící techniky lze posílit instalací rolety do překladu Heluz, který je nosný a tvoří schránku pro venkovní rolety a žaluzie.

Rolety MONO

Předokenní roleta je vhodná pro použití zejména v novostavbách, ale i ve stávajících budovách. Je určena pro zabudování vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným, nebo za nadpražím a viditelnými vodícími lištami.

Rolety CLASSIC

Předokenní roleta je vhodná pro použití ve stávajících budovách, ale i novostavbách s dokončenými povrchovými úpravami. Je určena pro zabudování s viditelným krycím boxem a vodícími lištami.

Rolety FASADE

Roletový box je dvojdílný, tvořený sestavou válcovaného profilu s extrudovaným profilem podpěrné lišty a revizní klapky a litými bočními kryty, které jsou čepem nasunuty do vodících lišt.

Manuální ovládání rolet

Ovládání pro navíjecí mechanizmus roletového pancíře je nutné volit s ohledem na jeho váhu tak, aby byly dodrženy normové hodnoty dle ČSN EN 13659+ A1.

Venkovní rolety

...to je vamisun

Venkovní rolety na okna jsou funkčním a zároveň estetickým prvkem pro vaši nemovitost. Předokenní rolety vyrábíme na míru dle vašich specifických požadavků. Vybírat můžete ze široké škály barevných provedení a druhů lamel. Venkovní okenní rolety se tak stanou oblíbeným doplňkem vašeho obydlí. Zároveň ochrání majetek a uspoří náklady na energie. Součástí rolet mohou být i sítě proti hmyzu.

Jedná se o moderní řešení kombinace rolety a sítě proti hmyzu. Hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu, přičemž chod sítě je naprosto nezávislý na roletovém systému. Optimální utěsnění zajišťují kartáčky umístěné ve vodících a koncových lištách.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka