MENU

MENU

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Pevné okenní sítě

Pevné sítě se hodí zejména pro klasická okna, jak plastová, tak i dřevěná. Montují se přímo na rám okna a při kotvení některých typů pevných sítí není ani nutné zasahovat do rámu okna.

Pevné dveřní sítě

Dveře na terasu, zahradu nebo třeba boční vchod. Pokud je máte doma, určitě jste už přemýšleli, jestli je v létě nechat otevřené nebo zavřené.

Pevné sítě do atypických oken

Sítě proti hmyzu představují elegantní a praktické řešení ochrany před vniknutím nežádoucího hmyzu do objektů. Téměř nezbytností se staly okenní či dveřní sítě proti hmyzu v domácnostech s malými dětmi.

Ochrana proti hmyzu

...to je vamisun

Okenní sítě  jsou pevné proti-hmyzové sítě, určené speciálně pro hliníková okna, použít je můžete i na plastová okna. Profily jsou z extrudovaného hliníku. Do okna se upevňují bez nutnosti vrtání, pomocí dvou párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněn na posuvných odpružených mechanismech, které zajišťují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. uprostřed sítě se nacházejí dva otočné závěsy, které přitlačují síť k rámu okna a činí ji ještě stabilnější. závěsy se vyrábějí v různých tloušťkách.

Okenní sítě mají na styčné ploše s oknem osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna. Kartáčové těsnění a různé výšky závěsů umožňují použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s odlišnou tloušťkou rámu. Rohy sítě jsou spojené vnitřním hliníkovým rohovník, který zajišťuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Tyto sítě je možné vyrobit v atypickém provedení – oblouky, šikminy

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka