MENU

MENU

interiérové stínění
Stínění je nejefektivnější způsob, jak zastínit váš dům, byt nebo pergolu. Při správném výběru dokáže mimo ochrany před sluncem uvnitř stíněného prostoru, vytvořit velmi příjemnou klimu.
objednejte si stínění

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

žaluzie horizontální

Venkovní žaluzie jsou nejpopulárnějším venkovním stíněním. Jejich největší výhodou v porovnání s roletami je v libovolném nastavení lamel tak, aby do interiéru vždy propouštěly jen ideální světelnou hladinu.

plisé

Hledáte univerzální, výjimečně flexibilní a velmi dekorativní prvek do vašich oken? Zvolte Plisé. Pro ty, kteří chtějí bydlet stylově a kladou přitom důraz na perfektní ochranu před světelnými paprsky.

Látkové rolety

Designové řešení ochrany před slunečními paprsky. Rolety jsou trendovým řešením i praktickým a elegantním doplňkem. Kvalitní roletový systém zajistí příjemný pocit z bydlení.

rolety den a noc

Rolety den a noc, chytré a pohledné řešení regulace světla. Kombinuje přednosti žaluzie a rolety. Pruhy látek možno nastavit libovolně proti sobě a do jakékoli výšky stažení.

vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou velmi oblíbeným typem stínění, nejen v kancelářských prostorech. Zastínit velkou prosklenou plochu, rozdělit místnost, nahradit záclony i závěsy, vytvořit soukromí a příjemné prostředí.

Střešní žaluzie

Střešní žaluzie je interiérová žaluzie vytvořená pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel zajišťuje plynulou regulaci světla.

Střešní plisé

Plisse je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti.

římské rolety

Toužíte po jedinečné eleganci a kráse vašich oken? Římské rolety jsou řešení i pro šikmá okna a lze s nimi také zastínit okno střešní. Nabízí stínění, které je ohromující a zcela funkční.

japonské stěny

Japonské stěny slouží nejen k ochraně před slunečními paprsky, jedná se o vysoce estetický a dominantní prvek každého moderního exteriéru. A nejen to, japonské stěny dokáží zastínit i velké prosklené plochy.

motorizace inter. stínění

Bezdrátový bateriový pohon je skvělou volbou pro motorizaci jak nových, tak stávajících interiérových rolet, římských rolet a plisé, a to bez jakéhokoli zásahu do interiéru!

interiérové stínění

...to je vamisun

Interiérové stínění umožňuje především regulaci množství světla a slunečního záření ve vaší domácnosti. Nikdy nebylo snazší vytvořit ideální prostředí pro sledování filmu, čtení knih či romantickou večeři.

Podobně jako venkovní dokáže i interiérové stínění zajistit dostatek soukromí a klidu, ať už se věnujete odpočinku, nebo aktivitám, při kterých nechcete být rušeni. Vhodně zvolené a přednastavené scénáře vám pak mohou zpříjemnit průběh celého dne, ranní vstávání i večerní ukládání ke spánku.

Společnost VamiSun je světovou jedničkou v motorizaci a automatizaci jednotlivých prvků domácnosti. Zahrnutí interiérového stínění a zařízení do systému automatizace domácnosti TaHoma® je další z mnoha výhod řešení, která tato společnost nabízí.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka