MENU

MENU

Exteriérové stínění
Venkovní žaluzie i rolety patří mezi nejoblíbenější venkovní stínicí prvky rodinných domů i bytů. Ať už potřebujete ochránit před slunečními paprsky, pohledy sousedů nebo regulovat teplotu v místnosti.
objednejte si stínění

nabízíme kvalitní produkty

... jsme jiní, jsme vamisun

Voráček Barrandov

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou funkčním a zároveň estetickým prvkem pro vaši nemovitost. Venkovní žaluzie vytváří optimální regulaci světla.

Alu - Hostouň - Pavlíček

Venkovní rolety

Venkovní rolety vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek a jsou významnou součástí stavby z hlediska úspory energie.

Screen - Procházkovi - Chýňe

Screenové clony

Screenové clony při zatažení umožňují výhled ven a vpouští do interiéru světlo. Tato vlastnost je jednou z jejich největších výhod. Lidé zvenku přitom dovnitř nevidí.

Exteriérové stínění

... jsme jiní, jsme vamisun

Lamely venkovních rolet nelze naklápět a jsou spojené do jednoho celku, kdy tvoří celistvý svislý pancíř. Můžete je pouze stahovat do různé výšky okna. Pokud chcete v interiéru světlo zvenku, stáhněte roletu třeba jen do poloviny okna. Na výběr máte tři typy lamel: hliníkové vyplněné PUR pěnou, plastové nebo luxusní úzké rolety s_onro s viditelným prosvětlením.

S roletami chráníte okna před prudkým deštěm, kroupami, větrem i UV zářením. Fungují také jako výrazný tepelněizolační a zvukový prvek. Venkovní rolety mohou snížit hluk uvnitř místnosti až o 16 dB, což vnímáme jako pokles hlučnosti o polovinu.

Pancíř rolety lze schovat do boxu, který může být viditelný, zapuštěný pod fasádou nebo ve stavebním překladu. Pokud nechcete mít viditelnou schránku na domě, myslete na montáž už ve fázi projektu či stavby.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka