MENU

MENU

Síťovina protipylová

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Síť nemusí plnit pouze funkci ochrany před hmyzem. S naším výpletem navíc získáte ochranu před vnikáním pylových částic do interiéru (účinnost 86%), skvělý ničím nerušený průhled, vynikající prostupnost vzduchu a světla.

U sítí se špatnou prostupností vzduchu je také nutné kvůli tlaku větru zpevňovat rámy příčkou. U sítě s tímto výpletem je nutné osadit příčku až od výšky 1500 mm, zatímco u standardního provedení je to už u výšky 1200 mm. 

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Síťovina protipylová 4PLUS

Výplet 4Plus je tvořený tenkým skelným vláknem s mikroháčky, které zachytávají procházející částice. Není tedy nutné jako u ostatních protipylových sítí použít hustší vyplétání, které zhoršuje průhled a prostup vzduchu a světla. Křížení vláken je lepené. Síť je tak velmi pevná s dlouhou trvanlivostí.

Osazením sítí proti hmyzu obvykle omezíte schopnost větrání otevřeným oknem, místnost částečně zatemníte a zároveň se zhorší výhled. Ne tak u výpletu 4Plus. Prostupnost vzduchu je vyšší o 126% oproti standardnímu výpletu. A ve srovnáním s běžnými protipylovými síťovinami je vyšší dokonce čtyřnásobně. Síť s výpletem 4Plus je tak vhodná i pro malá okna, kde může být nedostatečná prostupnost vzduchu problémem.

Síťovina má i skvělý průhled a už ze vzdálenosti dvou metrů stěží poznáte, na kterých oknech síť proti hmyzu je a na kterých není. Také světla je v interiéru výrazně víc, než u klasických sítí. Pokud chcete minimalizovat negativní vlastnosti sítí proti hmyzu, je výplet 4Plus tou nejlepší volbou.

Výplet 4Plus je možné použít u sítí pevných, otvíravých a posuvných. 

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka