MENU

MENU

rolety den a noc

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Látkové rolety den a noc do oken jsou exkluzivní variantou stínění. Svými vlastnostmi, především možností regulovat intenzitu světla vstupujícího do interiéru, se plně vyrovnají žaluziím. Rolety nabízí široké spektrum použití a možnost zastínění i větších ploch.rolety den a noc twintex

Chcete nastínit efekt dne či noci? Látková roleta je tou správnou volbou. Průsvitné a neprůsvitné pruhy zdvojené látky se pravidelně střídají a vzájemným postavením pruhů určíte prostoupení světla do místnosti. Látka je umístěna v kazetě, kterou je možné nalakovat do jakékoliv barvy.

U Rolet den a noc si úroveň zatemnění regulujete 3 způsoby

  • Volbou barvy látky. Tmavší odstíny propouštějí obecně méně slunečního světla, světlejší odstíny naopak pustí slunečních paprsků více.
  • Volbou síly látky. Čím silnější látku si vyberete, tím vyššího stupně zatemnění dosáhnete. Takže i když chcete mít rolety v ložnici ve světlé barvě, rozhodněte se pro silnější látku, aby bylo dosaženo maximálního možného zatemnění
  • Regulací rolet při používání. Posunem jednotlivých pruhů látky přes sebe můžete dosáhnout buď částečného propuštění světla, nebo úplného zatemnění. Zastínění má tak různou intenzitu podle nastavení.

Rozhodněte se správně podle toho, jestli chcete stínit jen okenní výplně, nebo celý okenní prostor. Dejme tomu, že se vaše okna skládají ze 3 částí – vlevo jedno levé křídlo a vpravo dvojkřídlo. Máte možnost pořídit si 3 jednotlivé rolety a zavěsit je na konkrétní okenní rám.

Výhodou je, že můžete lépe řídit množství průchozího světla, kdy jedno z křídel třeba necháte zcela nestíněné a ostatní 2 zastíníte. Také většinou nemusíte nic vrtat, a montáž rolet je hotova za 5 minut.

snadné ovládání

Naše žaluzie se ovládají velmi snadno. Stačí stisknout jedno tlačítko.

rychlá montáž

Sestavte a namontujte si žaluzie sami během pár minut.

regulace světla

Sami si nastavíte ideální množství světla v místnosti.

ochrana soukromí

Vyhněte se zvědavým očím Vašich sousedů a kolemjdoucích.

technické parametry

Rolety Den a Noc

Ovládání

Velikosti

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka