MENU

MENU

Bezbariérové plisované sítě

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Plisované sítě do dveří představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu a nahradily problémové navíjecí sítě na dveře. Plisse síť Nobarrier vyrábí K-system na základě licence a japonského patentu. Je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů nebo chat.

Největší výhodou sítě Nobarrier je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentů při řešení širokých fasádních otvorů. Síťovina (pliss) je propletená vlákny, která vynikají vysokou pevností v tahu a odolností vůči slunečnímu záření. Výhody sítě Nobarrier ocení zejména zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro které je domácí pohoda na prvním místě.

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Bezbariérové plisované sítě

Velikost jednoho segmentu

Velikost dvou segmentů

Velikost tří segmentů

Velikost čtyř segmentů

další parametry

Síť se skládá z horního vodícího profilu a posuvných segment s integrovanou plisovanou síťovinou. Síť je možné objednat v různých variantách. V jedné síti mohou být maximálně čtyři segmenty, přičemž každý může být široký maximálně 1400mm. V základním provedení je síťový segment připevněný pomocí nosiče – klipu na jedné straně. V případě sítě s vícerými segment mohou být tyto navzájem fixně spojené.

Všechny profily sítě jsou z extrudovaného hliníku. Horní vodící profil má tloušťku  1,0 mm,  svislý dorazový U-profil se zabudovanou magnetickou páskou má tloušťku 1,5 mm. Oba profily jsou charakteristické vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypalovaná práškovaná barva nebo v případě imitace dřeva laminace Renolitem. Plisovaná síťovina je vyrobená z PVC vlákna stabilního vůči UV záření. V nabídce je barvě šedá nebo černá.

Plisovaná síť Nobarrier je vyjímečná, protože umožňuje bezbariérový přechod přes síť. Na spodní straně sítě se nachází pouze jemná vodící plastová páska o rozměru 20,7 x 2,7 mm. Řetězový mechanismus sítě zabezpečuje hladkou manipulaci bez nutnosti použití navíjecích strun. Manipulace se sítí je tak bezpečná, jednoduchá a lehce zvládnutelná i pro děti.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka