MENU

MENU

Sítě proti hmyzu
Nikdo je nemá rád a přesto každoročně s železnou pravidelností přilétají a pijí nám krev.
Během teplých dní je bzukot komárů slyšet mnohem intenzivněji.
objednejte si sítě

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Pevné okenní sítě

Venkovní žaluzie jsou nejpopulárnějším venkovním stíněním. Jejich největší výhodou v porovnání s roletami je v libovolném nastavení lamel tak, aby do interiéru vždy propouštěly jen ideální světelnou hladinu.

Pevné dveřní sítě

Dveře na terasu, zahradu nebo třeba boční vchod. Pokud je máte doma, určitě jste už přemýšleli, jestli je v létě nechat otevřené nebo zavřené.

Pevné sítě do atypických oken

Sítě proti hmyzu představují elegantní a praktické řešení ochrany před vniknutím nežádoucího hmyzu do objektů.

Rolovací okenní sítě

Okenní rolovací síť je vhodná pro montáž na jakýkoliv druh okna, nabízí velkou variabilitu v možnostech montáže.

Rolovací sítě dveřní

Rolovací sítě jsou v dnešní době již standardním doplňkem uceleného sortimentu sítí proti hmyzu. Zvětšují tak rozsah možností řešení pro vaše okna a dveře.

Rolovací sítě do střešního okna

Okenní rolovací síť je vhodná pro montáž na jakýkoliv druh okna, nabízí velkou variabilitu v možnostech montáže. Dorazová lišta je aretována buď koncovými dorazy nebo záchytnou dorazovou lištou.

Plisované okenní sítě

Hledáte plisovanou síť proti hmyzu na okno, která by se vešla mezi okno a namontovanou venkovní žaluzii nebo roletu?

Plisované dveřní sítě

Dveře na terasu, zahradu nebo třeba boční vchod. Pokud je máte doma, určitě jste už přemýšleli, jestli je v létě nechat otevřené nebo zavřené.

Bezbariérové rolovací sítě

Bezbariérová rolovací síť do dveří NobaRoll v sobě spojuje lehký chod dveřní sítě díky inovovanému osvědčenému posuvnému mechanismu plisovaných sítí Nobarrier®.

Bezbariérové plisované sítě

Plisované sítě do dveří představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu a nahradily problémové navíjecí sítě na dveře.

Posuvné sítě

Posuvné sítě proti hmyzu se používají pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna.

Dvířka pro kočky a psy

Máte doma kočku nebo psa? Výborně! Díky naší nabídce ochranných sítí a průchozích dvířek můžete svým domácím mazlíčkům zjednodušit přístup do domu či bytu a také ji ochránit před skokem z okna či pádem z balkonu.

Typy síťoviny

Nabízíme ty nejlepší typy síťoviny na trhu! Dodáváme jak klasické standardní síťoviny, tak také síťovinu RESPILON s ochranou proti smogu, dále Termoscreen, Petscreen a protipylové sítě.

Ochrana proti hmyzu

...to je vamisun

Okenní sítě  jsou pevné proti-hmyzové sítě, určené speciálně pro hliníková okna, použít je můžete i na plastová okna. Profily jsou z extrudovaného hliníku. Do okna se upevňují bez nutnosti vrtání, pomocí dvou párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněn na posuvných odpružených mechanismech, které zajišťují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. uprostřed sítě se nacházejí dva otočné závěsy, které přitlačují síť k rámu okna a činí ji ještě stabilnější. závěsy se vyrábějí v různých tloušťkách.

Okenní sítě mají na styčné ploše s oknem osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna. Kartáčové těsnění a různé výšky závěsů umožňují použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s odlišnou tloušťkou rámu. Rohy sítě jsou spojené vnitřním hliníkovým rohovník, který zajišťuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Tyto sítě je možné vyrobit v atypickém provedení – oblouky, šikminy

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka