MENU

MENU

Bezbariérové rolovací sítě

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Bezbariérová rolovací síť do dveří NobaRoll v sobě spojuje lehký chod dveřní sítě díky inovovanému osvědčenému posuvnému mechanismu plisovaných sítí Nobarrier®. Právě kvůli bezbariérovému provedení je tato síť vhodná nejen do objektů, kde se pohybují osoby na invalidním vozíčku, ale je i zárukou, že o rám sítě nezakopnete a nepřivodíte si nepříjemné zranění.

Síť se skládá z obvodového profilu a posuvných segmentů s integrovanou navíjecí síťovinou. Síť je možné vyrobit do maximální šířky 1 800 mm z jednoho segmentu nebo do šířky 3 600 mm z dvou segmentů.

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Bezbariérové plisované sítě

Velikost jednoho segmentu

Velikost dvou segmentů

další parametry

Manipulace se sítí je bezpečná, jednoduchá a lehce ji zvládnou i děti.

Při montáži je síť uchycena na klipy, které umožňují síť kdykoliv velice jednoduše bez použití montážního nářadí demontovat nebo znovu namontovat. To je výhoda zejména v zimním období nebo v případě dočasného použití, například na chatě.

Navíjecí dveřní síť NobaRoll je určena především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Ve spojení s pomocnými L-profily (50 x 25 mm, 60 x 20 mm, 70 x 30 mm), které umožňují síť namontovat i na nerovný podklad  je možné síť namontovat i čelně na dveřní rám.  

Všechny profily sítě jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Horní vodící profil má tloušťku 1,0 mm, svislý dorazový U-profil se zabudovanou magnetickou páskou má tloušťku 1,5 mm. Oba profily jsou charakteristické vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď v barvě standard (bílá RAL 9016, hnědá RAL 8014, stříbrná RAL 9006, bronzová barva C33, zlatý dub – laminace), vypalovaná práškovaná barva RAL nebo v případě imitace dřeva laminace Renolitem.

Síťovina je vyrobena z polypropylenu s vysokou odolností vůči UV záření. V nabídce je síťovina černé barvy. Síťovina je navinutá na hřídel a díky důmyslnému mechanismu je stále napnutá. Ve spodní a horní vodící části je z obou stran vsunuté kartáčové těsnění, které brání průniku hmyzu přes síťovinu.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka