MENU

MENU

pevné dveřní sítě

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Sítě do dveří PSD se vyrábí pouze v provedení s panty. Jsou využitelné v domácnostech, ale i v restauracích, nebo ubytovacích zařízeních. Při výrobě sítí Universal nejsou použité žádné PVC části, co výrazným způsobem prodlužuje životnost sítě. Díky této skutečnosti se stala oblíbenou sítí proti hmyzu pro exportní účely. Pro svoji jednoduchou obsluhu, stabilní spojení rohů sítě pomocí vnitřních hliníkových rohovníků, možnost výroby atypických tvarů a cenovou dostupnost jsou tyto sítě na dveře jedny z nejprodávanějších.

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Dveřní sítě PSD

Jednoduchou manipulaci při otevření a zavření sítě zabezpečují standardní kovové panty. Při použití samozavírače, který pracuje na podobném principu jako brano, se budou sítě samy po otevření zavírat. Síť na dveře je ve středu vyztužená příčným profilem, který slouží současně jako madlo a zabezpečuje rovnoměrné vypnutí síťoviny. Vyberte si ze široké nabídky síťovin podle barvy nebo v souvislosti s požadovanou funkcí (stínění, odolnost vůči domácím zvířatům apod.).

Velikosti

Dveřní sítě s rámem PSDR

V současnosti je to jediná síť do dveří proti hmyzu na trhu, která neobsahuje žádné PVC části, což je zárukou dlouhé životnosti a taktéž jediná síť proti hmyzu, kterou je možné vyrobit na šikmé a obloukové dveře. Součástí nabídky atypických řešení sítí Universal je i možnost dvoukřídlého provedení. Síť je možné dodat v bezprahovém provedení.

 

Velikosti

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka