MENU

MENU

Plisované sítě

...to je vamisun

Plisované sítě ve všeobecnosti představují revoluční pokrok v boji proti létajícímu hmyzu. Nová plisovaná síť do dveří proti hmyzu PDS 18 je výjimečná svým minimalistickým provedením rámu a umožňuje řešit ochranu proti hmyzu v místech mezi oknem a namontovanou žaluzií nebo roletou, kde není možné použít navíjecí nebo plisované sítě se širším profilem. Často se totiž stává, že venkovní roleta nebo žaluzie je namontovaná tak těsně k dveřím oknu, že zákazník má problém dodatečně řešit síť proti hmyzu.

Tato dveřní síť je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Její výhodou je, podobně jako při plisované síti Nobarrier, nízká přechodová páska mezi interiérem a exteriérem. Další výhodou je dostatečně hluboký ovládací posuvný profil, který umožňuje pohodlné otevírání a zavírání sítě bez montáže jakéhokoliv madla.

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Plisé sítě PDS 18

Jednoduchý mechanismus zabezpečuje hladkou manipulaci při ovládání bez použití navíjecích součástí. Plisované sítě na dveře jsou určené na ochranu před létajícím hmyzem. Síťovina (pliss) je propletená vlákny Dyneema®, které vynikají vysokou pevností v tahu a odolností vůči slunečnímu záření. Ve velké míře zachytává ve svých záhybech nečistoty venkovního prostředí – alergeny (prach, pyl) a pomáhá tak zlepšovat životní prostředí alergiků.

Velikosti

Další parametry

  • PDS 18 je ideálním řešením pro bezprahové posuvné dveře
  • Dostatečně hluboký ovládací profil nevyžaduje madlo
  • Odpovídá požadavkům na jedno chou a bezpečnou manipulaci 
  • Možnost výroby dveřní sítě z jednoho kusu do šířky 2 m na výšku 2,6 m 
  • Plisovaná ovina je vyrobena z UV stabilního vlákna
  • Dyneema® vlákna zajišťují vysokou pevnost síťoviny
  • Bezpečná, jednoduchá a snadno Zvládnutí manipulace i pro děti

Údržba

Plisované dveřní sítě nevyžadují zvláštní údržbu. Spodní prahový profil pravidelně zbavujte nečistot povysáváním a utřením navlhčeným hadříkem, aby nedošlo k zanesení mechanismu štěrkem, prachem, nebo jinými nečistotami. Může to vést k poškození, resp. znefunkčnění sítě. V případě potřeby je možné na kluzné plochy vodících profilů (horní a spodní profil) aplikovat mazivo, které nelepí a neváže na sebe nečistoty, např. 100 % silikonový olej, případně jiné suché mazivo. 

Případné nečistoty zachycené v záhybech síťoviny je možné čistit jemným kartáčem, povysávat vysávačem s kartáčovou hubicí, nebo utřít vlhkým hadříkem. Při vysávání síťoviny ji doporučujeme shrnout do poloviny šířky sítě. 

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka