MENU

MENU

Rolovací vrata

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

V současné době patří k nejoblíbenější stínící technice interiérů právě žaluzie horizontální.

Kromě své funkční stránky jsou horizontální žaluzie také skvělým estetickým doplňkem za příznivou cenu. Využití je mnohostranné a barevná škála umožní sladit vše ke zpříjemnění atmosféry celého interiéru.

Horní i spodní lišty všech typů žaluzií jsou standardně nabízené v šesti základních barvách. Na přání standardní provedení interiérových žaluzií zákazníka je možné nosníky lakovat dle RAL vzorníku či potáhnout je RENOLIT fólií v dekoru dřeva.

Úspora místa

Jednou z největších předností je zajisté úspora místa pod stropem garáže.

Ochrana majetku

Díky použití ocelových lamel zabezpečíte objekt před nevítanými hosty.

Bezpečnost

Garážová vrata jsou s ohledem na svoji jednoduchou konstrukci velmi bezpečná.

lehce opravitelné

Vzhledem k jednoduché konstrukci mají vrata minimální nároky na údržbu a servis.

Další parametry

Možnosti umístění

Za otvor

Jedná se o standardní montáž rolovacích vrat dovnitř místnosti. Vrata mohou být v provedení s boxem i bez boxu. Vrata nesnižují světlou výšku otvoru, je nutné však počítat s prostorem pro jejich montáž.

Před otvor

Tuto variantu umístění vrat využíváme, nechceme-li snížit světlou výšku otvoru a nemáme-li současně potřebný prostor (nadpraží) uvnitř garáže. Tato vrata lze instalovat pouze v provedení s boxem.

Do otvoru

Varianta využívaná v ostatních případech. Hliníkový box rolovacích vrat snižuje výslednou světlou výšku otvoru. Tato vrata lze instalovat pouze v provedení s boxem.

Bezpečnost a pohodlné ovládání

Pojistka proti odrolování

Rolovací garážová vrata MINIROL obsahují pojistku proti odrolování, která zajišťuje jejich bezpečnost i v případě nenadálé situace.

Optoelektronická lišta

Použitím optoelektronické lišty, která patří mezi nejkvalitnější doteková zabezpečovací zařízení, zajistíme, že se vrata při najetí na jakoukoli překážku okamžitě zastaví a následně začnou zpětně navíjet.

Infrazávora

Infrazávora je bezpečnostní prvek sloužící pro zastavení vrat v případě přerušení signálu v prostoru vrat. Signál je vysílán a přijímán dvěma elektronickými čidly umístěnými na bocích vjezdového prostoru. Tento systém lze napojit a naprogramovat pro účely automatického zavření vrat po výjezdu automobilu, časování apod.

Řízení vrat

Řízení vrat je řešeno využitím moderních řídících jednotek s možností přímého napojení všech bezpečnostních i zabezpečovacích prvků, stejně jako např. osvětlení garáže.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka