MENU

MENU

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Rolovací sítě okenní

Rolovací sítě jsou dodávány v různých barevných provedeních s možností lakování boxu a vodících lišt. Díky použitým materiálům je zajištěna trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům po dlouhá léta používání.

Rolovací sítě dveřní

Představte si rolovací sítí do dveří proti hmyzu, která se otevírá a zavírá tak lehce jako nikdy před tím. Navíc její montáž a demontáž je tak jednoduchá, že ji kdykoliv můžete na zimu vycvaknout z úchytu a odložit.

Ochrana proti hmyzu

...to je vamisun

Okenní sítě  jsou pevné proti-hmyzové sítě, určené speciálně pro hliníková okna, použít je můžete i na plastová okna. Profily jsou z extrudovaného hliníku. Do okna se upevňují bez nutnosti vrtání, pomocí dvou párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněn na posuvných odpružených mechanismech, které zajišťují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. uprostřed sítě se nacházejí dva otočné závěsy, které přitlačují síť k rámu okna a činí ji ještě stabilnější. závěsy se vyrábějí v různých tloušťkách.

Okenní sítě mají na styčné ploše s oknem osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna. Kartáčové těsnění a různé výšky závěsů umožňují použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s odlišnou tloušťkou rámu. Rohy sítě jsou spojené vnitřním hliníkovým rohovník, který zajišťuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Tyto sítě je možné vyrobit v atypickém provedení – oblouky, šikminy

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka