MENU

MENU

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Síťovina standard

V případě hliníkových oken křídlo při zavření 100 % lícuje s rámem okna a jiné typy sítí není možné pro tento typ oken použít. Síť je vhodná pro kolmé a mírně zkosené rámy hliníkových oken.

Sítě protipylové

Síť nemusí plnit pouze funkci ochrany před hmyzem. S výpletem 4Plus navíc získáte ochranu před vnikáním pylových částic do interiéru (účinnost 86%), skvělý ničím nerušený průhled, vynikající prostupnost vzduchu a světla.

Síťovina respilon - proti smogu

Nanovlákenná membrána do oken RESPILON AIR ® přináší novou úroveň ochrany domova. Zapomeňte na sítě, které dům či byt ochrání pouze před hmyzem. Při použití nanovlákenné membrány můžete větrat po celý den, a přesto nevpouštět dovnitř škodlivé částice

Síťovina Termoscreen

Vyberte si ze široké nabídky barevných profilů včetně dřevoimitací. V případě přání zákazníka je možné okenní síť barevně upravit podle vzorkovníku RAL.

Síťovina petscreen

Zesílená síťovina proti hmyzu šedé barvy se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířátek.

Ochrana proti hmyzu

...to je vamisun

Okenní sítě  jsou pevné proti-hmyzové sítě, určené speciálně pro hliníková okna, použít je můžete i na plastová okna. Profily jsou z extrudovaného hliníku. Do okna se upevňují bez nutnosti vrtání, pomocí dvou párů nerezových závěsů. Horní pár závěsů je upevněn na posuvných odpružených mechanismech, které zajišťují trvalé uchycení v rámu okna a zaručují jednoduchou montáž. uprostřed sítě se nacházejí dva otočné závěsy, které přitlačují síť k rámu okna a činí ji ještě stabilnější. závěsy se vyrábějí v různých tloušťkách.

Okenní sítě mají na styčné ploše s oknem osazené kartáčové těsnění, které zabraňuje poškození okna. Kartáčové těsnění a různé výšky závěsů umožňují použití sítě u všech běžných typů hliníkových oken s odlišnou tloušťkou rámu. Rohy sítě jsou spojené vnitřním hliníkovým rohovník, který zajišťuje dostatečnou pevnost sítě i při větších rozměrech. Tyto sítě je možné vyrobit v atypickém provedení – oblouky, šikminy

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka