MENU

MENU

Venkovní roleta - MONO

... JSME JINÍ, JSME VAMISUN

Jedná se o předokenní roletu s viditelným, krycím boxem roletového pancíře, nebo s krycím boxem za nadpražím. Je určena do exteriéru, lze ji však použít i v interiéru. Splňuje požadavek na zatemnění, zvyšuje hlukovou a tepelnou izolaci a bezpečnost budovy.

Použití

Předokenní roleta je vhodná pro použití zejména v novostavbách, ale i ve stávajících budovách. Je určena pro zabudování vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným, nebo za nadpražím a viditelnými vodícími lištami. Je vhodná pro všechny typy bytových a občanských staveb, administrativní budovy.

barevné vzorníky

Sluneční ochrana

Exteriérové stínění nabízí účinnou ochranu před slunečním zářením.

Manuální ovládání

Je možné zvolit jak mechanické, tak motorické.

Redukce tepla

Již venku můžete regulovat teplo, které pustíte domů.

ochrana soukromí

Vyhněte se zvědavým očím Vašich sousedů a kolemjdoucích.

technické parametry

Roleta mono

Roleta se skládá z krycího boxu s navíjecím mechanizmem roletového pancíře, vodících lišt s těsnícími kartáči, roletového pancíře, koncové lamely pancíře s pryžovým těsnícím profilem a bočními zarážkami a v případě mechanického ovládání z navijáku a popruhu, či šňůry. Roletový box je pěti, nebo sedmidílný, tvořený sestavou plastových dílů a bočních krytů. Vodící lišty nejsou spojeny s krycím boxem. Roletový pancíř je k navíjecímu mechanizmu uchycen pomocí upevňovacích per, nebo článkových závěsů. Navíjecí mechanizmus je tvořen hřídelí s kladkami, nebo hřídelí s trubkovým motorem, dle typu ovládání (mechanické/motorické).

Materiálové složení

Lze volit sestavu krycího boxu a vodících lišt buďto celou v plastu, nebo ze strany exterieru provedení v hliníku, tj.plastový krycí box s hliníkovým krytem předního dílu a hliníkovými vodícími lištami.

velikosti a parametry

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka