MENU

MENU

Garážová vrata
Neodmyslitelnou součástí dnešního života je auto. Díky tomu je u nových rodinných domků úplnou samozřejmostí garáž nebo dvojgaráž. Jak takovou garáž uzavřít? To se dozvíte níže.
objednejte si vrata

nabízíme nejlepší produkty

...stačí si vybrat

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata jsou konstruována z do sebe vzájemně zamčených hliníkových lamel o krycí výšce 77 mm. Lamely jsou pro ještě lepší izolační vlastnosti zatepleny PUR pěnou a jsou navíjeny do horního hliníkového boxu pomocí bočních vodících lišt.

Sekční průmyslová vrata

Různé systémy kování umožňují přizpůsobit vrata téměř každé stavební situaci, a to jak u novostavby, tak i u stávajících renovovaných objektů. Vrata jsou montována do zcela hotových stavebních otvorů či nosných konstrukcí včetně hotové podlahy.

Sekční garážová
vrata

Sekční garážová vrata jsou chytrá a dostupná pro všechny typy garáží. Vrata mají ohebné spoje sekčních panelů, díky kterým se pohodlně otevřou vysunutím pod strop garáže.

Garážová vrata

...to je vamisun

Garážová vrata vyrábíme přímo na míru po předchozím zaměření a dle nejrozmanitějších požadavků našich zákazníků. Zákazníci mají možnost volit ze široké škály materiálů a barevných provedení, tak aby konečný produkt co nejvíce vyhovoval jejich očekáváním a představám.

Samozřejmou součástí zaměření u zákazníka je také technické poradenství před samotnou výrobou a montáží našimi vysoce kvalifikovanými a zkušenými pracovníky.

Nabízíme garážová vrata od předních výrobců. Vybírat můžete ze širokého sortimentu sekčních garážových vrat TRIDO. Rolovací vrata pro vás vyrábíme ze špičkových materiálů předního dodavatele komponentů pro rolovací systémy MINIROL.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka