MENU

MENU

Bezbariérové sítě plisované

...to je vamisun

Největší výhodou sítě Nobarrier je možnost vzájemného spojení jednotlivých segmentů při řešení širokých fasádních otvorů. Síťovina (pliss) je propletená vlákny Dyneema®, které vynikají vysokou pevností v tahu a odolností vůči slunečnímu záření. Výhody sítě Nobarrier ocení zejména zdravotně postihnutí občané, kteří se pohybují na invalidním vozíku a rodiny, pro které je domácí pohoda na prvním místě.

Síť na dveře je možné kdykoliv velice jednoduše demontovat a znovu namontovat bez použití nářadí, co je výhoda zejména v zimním období nebo při přechodném pobytu například na chatě.

Žádný hmyz

Naše sítě vás ochrání před nežádoucím hymzem uvnitř domácnosti.

rychlá montáž

Montáž i demontáž jsou velmi rychlé a snadné.

Pro okna i dveře

Naše sítě lze využít pro okna i dveře bez omezení.

Nerušený výhled

Nenchte se omezovat. Dopřejte si nerušený výhled.

technické parametry

Sítě no barrier

Velikosti

Další parametry

Všechny profily sítě jsou z extrudovaného hliníku. Horní vodící profil má tloušťku  1,0 mm,  svislý dorazový U-profil se zabudovanou magnetickou páskou má tloušťku 1,5 mm. Oba profily jsou charakteristické vysokou pevností. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypalovaná práškovaná barva nebo v případě imitace dřeva laminace Renolitem. Plisovaná síťovina je vyrobená z PVC vlákna stabilního vůči UV záření. V nabídce je barvě šedá nebo černá.

Další parametry

Plisovaná síť Nobarrier je vyjímečná, protože umožňuje bezbariérový přechod přes síť. Na spodní straně sítě se nachází pouze jemná vodící plastová páska o rozměru 20,7 x 2,7 mm. Řetězový mechanismus sítě zabezpečuje hladkou manipulaci bez nutnosti použití navíjecích strun. Manipulace se sítí je tak bezpečná, jednoduchá a lehce zvládnutelná i pro děti.

Plisse síť Nobarrier je určená především pro montáž do ostění dveřních výklenků před terasové nebo vchodové dveře rodinných domů. Ve spojení s pomocnými L-profily (40 x 20 mm, 60 x 20 mm, 70 x 30 mm), které umožňují síť namontovat i na nerovný podklad je možné síť namontovat i čelně na rám dveří.

s výběrem vám rádi pomůžeme

...ozvěte se nám

Zákaznické centrum

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv ohledně našich produktů a služeb, popř. nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

nezávazná poptávka